Multimedialne Pracownie Przedmiotowe MPP GEOGRAFIA 7-8 w ramach rezerwy subwencji oświatowej na wyposażenie pracowni przyrodniczych w 2020


Dom Handlowy Oprogramowania jako dystrybutor Firmy Learnetic poleca Multimedialne Pracownie Przedmiotowe.
Między innymi: MPP GEOGRAFIA 7-8 w ramach rezerwy subwencji oświatowej na wyposażenie pracowni przyrodniczych w 2020.
Informujemy, że już są w sprzedaży Multimedialne Pracownie Przedmiotowe  MPP GEOGRAFIA 7-8 (cena detal. 850 zł, licencja bezterminowa dla 3 nauczycieli).
Pełna wersja materiału MPP GEOGRAFIA 7-8 zawiera opracowanie 20 zagadnień.Dodatki stworzone z myślą o wspólnej pracy uczniów przy tablicach lub monitorach interaktywnych.
Są to gry edukacyjne typu memo i quizy, “Tablice wiedzy”, a także plansze interaktywne, metody aktywizujące uczniów,  “Razem do tablicy!”.
Zagadnienia opracowane w MPP GEOGRAFIA 7-8, które mogą Państwa zainteresować dostępne są w opisie programu na naszym sklepie Internetowym:
ZAPRASZAMY do obejrzenia bezpłatnej wersji DEMO MPP Geografia na www.natablice.pl
Program uzupełnił obecne już na rynku zasoby interaktywne MPP, które polecamy szkołom podstawowym w ramach rezerwy subwencji oświatowej na wyposażenie pracowni przyrodniczych w 2020 r.

Wszystkie proponowane przez Learnetic rozwiązania znakomicie sprawdzą się w pracy z użyciem tablicy lub monitora interaktywnego.

Jak również  na tabletach, komputerach i smartfonach, my jako dystrybutor tego producenta w pełni to potwierdzamy.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z naszym Działem Handlowym:
telefonicznie 22 8641313 lub e-mailowo: bodydho@dho.com.pl