Przedświąteczny prezent od mTalent! Odbierz go już dziś – Learnetic


W paru miejscach spadł już śnieg, a jak dobrze wszyscy wiemy, to znak powoli nadchodzącej zimy jak i świąt!
Z tego względu pracowite elfy mTalent przygotowały interaktywny prezent pełny świątecznych zadań dla wszystkich terapeutów, nauczycieli i ich podopiecznych!

Kalendarz adwentowy 2021 to 24 zadania w postaci interaktywnych ćwiczeń i kart pracy przygotowanych z myślą o pracy z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi. Przeznaczony jest również z myślą o dzieciach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz rozwojowymi. Jest do doskonałe urozmaicenie profilaktyki i terapii o tematy okołoświąteczne.

Spośród 24 ćwiczeń multimedialnych i kart pracy w zestawie pojawiły się ćwiczenia nawiązujące do serii mTalent i jej produktów. Znajdziesz tam zadania z takich obszarów jak: logopedia, percepcja wzrokowa i słuchowa, matematyka, czytanie sylabami i ortografia.

Produkty mTalent możesz znaleźć u nas na stronie swiatprogramow.pl.

Jak odebrać Kalendarz adwentowy 2021?
1) Zaloguj się lub utwórz bezpłatnie konto na platformie mTalent.pl
2) Kliknij w ten odnośnik: https://bit.ly/mtalent_kalendarz_2021
3) Kliknij w przycisk „Dodaj”.
4) Zacznij zabawę i odliczanie! 🙂

Za komplet zasobów nic nie musisz płacić i możesz go przypisać do swojego konta mTalent.pl do 1 marca 2022 (a następnie pracować z materiałami bez żadnych ograniczeń).

Życzymy miłej i owocnej pracy z Kalendarzem adwentowym 2021 i innymi zasobami z serii mTalent, a także wesołych i spokojnych świąt i udanego 2022 roku!

Pozdrawiamy