Dlaczego każdy Logopeda powinien mieć program eduSensus Logopedia Gold?


Program Logopedia Gold w wersji najnowszej stanowi najlepszą pomoc dla każdego Logopedy, jest on zwieńczeniem 20 lat pracy specjalistów w tej dziedzinie ,a konsultantem merytorycznym tej serii jest –dr Anna Walencik-Topiłko – logopeda i polonistka , autorka książek. Logopedia pakiet jest ciągle doskonalony i posiada tzw. Czystość fonetyczną, która nie jest tak powszechna w innych programach tego typu.

Logopedia serii eduSensus jest opracowana zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i dzieci w wieku szkolnym. Zawarte w niej dodatki takie jak nagrody i dyplomy uprzyjemniają pracę – bo kto z nas nie lubi być nagradzanym.

Dzięki interfejsowi zawierającemu ładną grafikę i animacje dzieci wchodzą w świat przygody z logopedą i łatwiej przyswajają treści terapeutyczne.

A gotowe scenariusze zajęć i 150 terapeutycznych łamigłówek , zagadek, wierszyków stanowi nie ocenioną pomoc dla Logopedy.

A gdy mały pacjent znuży się komputerem możemy zainteresować go jakimś dodatkiem z zakresu pomocy tradycyjnych zawartych w pakiecie Logopedia .

logopodo-green-books1

Program dostępny w naszym sklepie internetowym swiatprogramow.pl