Dom Handlowy Oprogramowania jako wieloletni Partner Nowej Ery informuje, że po długim oczekiwaniu pojawiła się ponownie w naszej ofercie Multimedialna Katecheza


Szanowni Państwo,

Dom Handlowy Oprogramowania jako dystrybutor Nowa Era z przyjemnością informujemy, iż po długim oczekiwaniu pojawiła się ponownie w naszej ofercie EduSensus Multimedialna Katecheza.

Dla przypomnienia – opis produktu:

EduSensus Multimedialna Katecheza to produkt do wykorzystania przez katechetów realizujących katechezę na poziomie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Nieoceniona pomoc dydaktyczna dla katechety, a zarazem intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie dydaktyczne.

Zadania, które zawiera multimedialna katecheza Nowa Era mają charakter quizów i angażujących zadań.
Na katechezie dzieci uczą się o Bogu i poznają historie Biblijne, ale także poznają zachowania etyczne, przez co bohaterowie, którzy są umieszczeni w historiach, mają także inne zadanie, jak naukę postaw przez wskazywanie odpowiednich wzorców etycznych. Uczą oni tolerancji i szacunku wobec innych.

Za poprawne wykonywanie zadań i wytrwałość uczniowie otrzymują specjalne nagrody, które są dodatkowym bodźcem do dalszej pracy i poznawania kolejnych tematów i zagadnień.

Autorami katechez są: ks. Rafał Bednarczyk, ks. Dariusz Kurzydło, Dorota Sys, Mateusz J. Tutak z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Całość opiniował wizytator lekcji religii ks. Krzysztof Spławiński.

W 2014 r. program otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Z kolei w 2016 został wyróżniony Brązowym Godłem w kategorii QI Product – Produkt Najwyższej Jakości.

Zawarty w Nowa Era edusensus multimedialna katecheza materiał jest zgodny z nauką kościoła Katolickiego.

Produkt zawiera atrakcyjne dla małych użytkowników animacje, pokazy zdjęć, minigry, symulacje, ćwiczenia interaktywne oraz recytowane modlitwy i piosenki karaoke. Dostępny w pudełku z pendriv’em, z licencją bezterminową na jedno stanowisko komputerowe, po jednorazowym zainstalowaniu może być swobodnie używany przez katechetę na komputerze bez konieczności podłączenia do internetu.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://swiatprogramow.pl/multimedialna-katecheza.html

Gdzie możecie Państwo zakupić ponownie produkt Nowej Ery.