Internetowe szkolenia WAPRO ERP – Zarejestruj się na szkolenie zdalne!


Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP zapraszamy na szkolenia zdalne stanowiące odwzorowanie będących od wielu lat w ofercie WAPRO ERP szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych szkoleniowców. Forma zdalna pozwala na dostęp do wiedzy przekazywanej na szkoleniu bez konieczności przyjeżdżania do siedziby WAPRO ERP, a co za tym idzie bez tracenia czasu na dojazd i ponoszenia kosztów przejazdu i zakwaterowania.

Do uczestnictwa w szkolenia wystarcza komputer z dostępem do Internetu i głośnikami lub słuchawkami. Szkolenia zdalne mają formę wykładów połączonych z sesjami pytań i odpowiedzi. Liczba miejsc w każdej z grup jest ograniczona dla zapewnienia wysokiej dostępności szkoleniowca podczas sesji pytań i odpowiedzi. Szkolenia zdalne rozpoczynają się o godzinie 9.00 i trwają około 6h.

W opinii szerokiej rzeszy odbiorców produktów z naszej oferty, programy WAPRO ERP są przyjazne w użytkowaniu. Jednak jak każdy nowy produkt wymagają zapoznania się z ich obsługą. Możecie to Państwo zrobić samodzielnie i powoli opanowywać poszczególne funkcje. My natomiast mamy dla Was propozycję, byście stali się ekspertami oprogramowania od razu.

Najbliższe szkolenia zdalne:

Więcej informacji o szkoleniach znajdziesz na stronie producenta.