Internetowy handel Firma – Firma z Wapro e-Commerce – WAPRO ERP


Szanowni Państwo,

Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP informujemy, iż w dniu 16 listopada 2021 odbędzie się webinarium poświęcone szybkiej i profesjonalnej sprzedaży w e-commerce!

Zastanawiasz się, jak zmiany w zachowaniu klientów wpływają na Twój biznes? Obawiasz się zmian w gospodarce w Polsce i na świecie?

W obecnym czasie prowadzenie firmy obarczone jest większym ryzykiem i odpowiedzialnością. Każda Twoja decyzja biznesowa ma wpływ nie tylko na Twoje finanse, ale także na sytuację Twoich pracowników, dostawców i kontrahentów – oraz, w konsekwencji, na Wasze rodziny. Zachowaj się jak lider, nie bój się przyszłości. Przyszedł czas na podjęcie zdecydowanych, odważnych kroków.

Najlepsza rada?

“Wykorzystaj każdą szansę, aby rozwijać swoją firmę. Nawet gdy inni się wycofują – Ty działaj.”

Pomyśl o tym, co może ratować Twoją firmę w trudnym okresie? Co pozwala niskim kosztem rozwinąć biznes? Co jest tym co naprawdę musisz mieć?

Wcale nie musisz rezygnować ze sklepu stacjonarnego, po prostu rozwiń biznes również w sieci.
To całkiem proste, a zyskasz:

– Lepszy sposób komunikacji ze swoimi klientami

– Większą dostępność Twojej oferty

– Automatyzację współpracy z dostawcami i odbiorcami

– Ułatwienia dla Twoich kontrahentów

– Większe bezpieczeństwa dla prowadzonych działań

– Pewność, że to opłacalna inwestycja

Pomyśl, zaplanuj, działaj! Ucz się dzięki wiedzy innych i wykorzystaj oferowane Ci możliwości. Zainwestuj w swoją wiedzę i swój biznes. Kiedy konkurencja boi się i wycofuje – Ty znajdź dla siebie ścieżkę działania i rozwoju.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium!