Otrzymaj bezpłatne oprogramowanie do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego – WAPRO JPK!


Jeśli kupisz nowy program marki WAPRO ERP dla swojej firmy lub zaktualizujesz posiadany do najnowszej wersji 2018, otrzymasz bezpłatne oprogramowanie do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego – WAPRO JPK!
Informacje o nowościach WAPRO ERP 2018 po kliknięciu w tabelkę:

Pozdrawiamy

Asseco WAPRO ERP tworzy nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – tworząc systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

WAPRO ERP 2018 to najnowsza generacja programów wchodzących w skład ekosystemu, aktualnych na rok 2018. Programy objęte są bezpłatnym wsparciem serwisowym producenta oraz prawem do bezpłatnych aktualizacji i nowych zmian funkcjonalnych publikowanych w kolejnych wersjach oznaczonych 8.3x.x.

Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz.

W ofercie marki Asseco WAPRO ERP znajdują się także dwie linie specjalistyczne – WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych i WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej. Oprogramowanie dostępne jest również jako usługa online i rozliczane w modelu SaaS (Software as a Service).

Jeśli posiadasz oprogramowanie WAPRO ERP zaktualizuj oprogramowanie, by zachować zgodność z przepisami.

 

Jeśli nie posiadasz oprogramowania WAPRO ERP skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, a pomożemy Ci dopasować oprogramowanie do Twoich potrzeb.

Napisz do nas:
dho@dho.com.pl