Lego Technic w ofercie z okazji Dnia Dziecka


Długo zastanawialiśmy się jako dystrybutor nad wprowadzeniem prezentów z okazji Dnia Dziecka do naszej oferty i postawiliśmy na klasykę gatunku czyli Lego. LEGO to nie tylko zabawki dla najmłodszych. Składanie klocków może także stać się idealną rozrywką dla Całej rodziny. Bardziej skomplikowane konstrukcje to frajda dla tych, którzy lubią budować i w tym znajdują przyjemność. Klocki LEGO Technic to gwarancja nie tylko mile spędzonego czasu, ale także doskonalenia logicznego myślenia. Jest to więc zarówno inwestycja w dobrą zabawę, jak i w rozwój dziecka czy nastolatka. Złożone wspólnie modele mogą także stać się ozdobą dziecięcego pokoju.

Klocki LEGO Technic to seria przeznaczona głównie dla chłopców. Choć starsi a nawet dorośli mężczyźni znajdują przyjemność w składaniu modeli z klocków dlatego, że głównie są to realistyczne pojazdy czy maszyny, takie jak jachty, samochody. Zestawy klocków LEGO Technic przeznaczone są dla następujących grup wiekowych w zależności od trudności:

  • 8-14 lat
  • 9-16 lat
  • 7-14 lat
  • 11-16 lat

Seria klocków LEGO Technic została stworzona z myślą o tych, którzy chcą wejść na wyższy poziom konstruowania. Seria Technic charakteryzuje się wysokim poziomem zaawansowania w układaniu klocków, gdyż posiada modele z kołami zębatymi, silnikami i elementami pneumatycznymi. Klocki LEGO Technic inspirowane są realistycznymi pojazdami i posiadają wiele dodatkowych funkcji – można w nich znaleźć wszystko od silników, aż po całe układy pneumatyczne.

W zestawach LEGO Technic możemy znaleźć niesamowite modele samolotów, samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, potężnych maszyn budowlanych i wiele innych. Ciekawym jest fakt, iż LEGO tworzy modele aut na licencji. Partnerami marki LEGO są m.in. BMW, Porsche, Volvo, Mercedes-Benz i CLAAS.

Mając nadzieję, że dokonaliśmy dobrego wyboru pragniemy zaprosić do Naszego sklepu internetowego:

https://swiatprogramow.pl/category/robotyka-lego-technic?horizontal

Gdzie znajdziesz propozycje na oryginalny prezent dla chłopca.