Logopedia Pro – pakiet GOLD wersja 3.0 – recenzja zaprzyjaźnionego logopedy


Dom Handlowy Oprogramowania jako wieloletni dystrybutor programów edukacyjnych postanowił sprawdzić jak naszą ofertę odbierają i jak na niej pracują nasi klienci. Poprosiliśmy zaprzyjaźnioną Szkołę Podstawową, aby napisała recenzję produktu Nowej Ery Logopedia Pro – pakiet GOLD. Poniżej przedstawiamy atuty programu i krótkie podsumowanie według Pani Logopedy Szkolnej, której bardzo dziękujemy za rzetelne podejście do tematu.

„Atutami programu jest to, że codziennie używany jest chętnie przez dzieci zapewniając dzieciom różnorodność metod i form pracy, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość podjęcia współpracy z logopedą w formie, która im się podoba. Dzieci wybierając swojego ulubionego Mówtaka są z nim jak z przyjacielem, który prowadzi ich za rękę, co stanowi niejednokrotnie duża frajdę dla ćwiczących.

Znaczącym atutem programu jest praca krok po kroku jak i archiwizacja z diagnozy i terapii np. nagrania dziecka, która stanowi doskonały monitoring postępów terapii dla specjalisty.

Program przeznaczony jest dla uczniów w przedziale wiekowym 4-10 lat. Zawiera 14 profesjonalnych programów tj. 2558 interaktywnych ćwiczeń i 987 kart pracy. Współpracuje z tablicą interaktywną i komputerem z panelem dotykowym jak również ma możliwość ćwiczeń na tablecie, gdyż karty pracy są dostarczone na karcie SD, która stanowi dodatkowy plus dla tego programu.

Pracując w oparciu o ten program dzieci ćwiczą wszystkie etapy terapii głosek, a kilkustopniowy system motywacji zachęca ich do dalszej pracy. Program zapewni każdemu kreatywnemu prowadzącemu wskazówki do sporządzenia planu pracy, uwzględniającego potrzeby i możliwości konkretnego dziecka.

Mamy nadzieję, że to pomoże Państwu podjąć decyzję o zakupie programu. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

https://swiatprogramow.pl/logopedia-pro-pakiet-gold.html