Pomoc dla osób ubiegających się o dofinansowanie na pomoce dydaktyczne dla dzieci-3Kroki


Drogi Rodzicu, Opiekunie !

Starasz się o dofinansowanie i nie bardzo wiesz jak to zrobić ?

Zobacz jak w 3 Krokach z Nami się z tym uporasz.

Jako wieloletni Dystrybutor programów edukacyjnych i terapeutycznych chętnie pomagamy w doborze oprogramowania dla osób ubiegających się o dofinansowanie dla swoich dzieci.

Przedstawimy 3 kroki jak to wygląda u nas:

Krok 1

Jeśli starasz się o dofinansowanie dla swojego dziecka będziesz potrzebował oferty / Faktury proforma na produkt przez Ciebie wybrany,

już na tym etapie chętnie pomagamy w wyborze odpowiedniego programu.

Jeśli jesteś na naszym sklepie https://swiatprogramow.pl/category/terapia-logopedyczna?horizontal 

i nie jesteś pewny co wybrać to zapraszamy do kontaktu z działem Handlowym a odpowiemy na Twoje wątpliwości.

Jeśli wiesz co potrzebujesz znajdź to w naszym sklepie i złóż zamówienie w opisie pisząc że potrzebujesz ofertę na dofinansowanie.

Krok 2

Po otrzymaniu takiego zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Najczęściej będzie to wyglądało to tak, że po rozmowie podeślemy proformę na wybrany artykuł, wiemy że proces ten trwa i może zostać rozpatrzony pozytywnie lub negatywnie. Na tym etapie nie ma żadnego zagrożenia. Jeśli udało Ci się uzyskać dofinansowanie zapraszamy do kroku 3, jeśli nie to trudno może następnym razem się uda, zawsze możemy coś zmienić bo jesteśmy dla Ciebie.

Krok 3

Otrzymałeś dofinansowanie i masz podpisaną umowę na dofinansowanie, to jest czas na wpłatę na podstawie Faktury Proformy swojego udziału własnego na konto podane na fakturze proforma. To jest czas jeszcze na wszelkie zmiany i uwagi, które powinny się znaleźć na fakturze. Możesz do nas napisać e-mail: bodydho@dho.com.pl  lub bezpośrednio zadzwonić do działu handlowego: 228641313 – zawsze chętnie pomożemy.

Jeśli wpłaciłeś już swój udział, po zaksięgowaniu wpłaty wystawiamy fakturę z odpowiednim terminem wymaganym do dalszej realizacji dofinansowania i taki dokument wysyłamy wraz z realizacją zamówienia do Ciebie, Ty pracujesz już na programie a my czekamy na pozostałe pieniążki.

 

Kroki te przygotowaliśmy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w realizacji dofinansowań, jeśli przy Twoim dofinansowaniu są jakieś inne warunki prosimy o kontakt i razem ustalimy dogodne dla Ciebie kroki.