Jednolity Plik Kontrolny – bądź gotów na e-kontrolę !


media_52893

Jednolity Plik Kontrolny – bądź gotów na e-kontrolę !

Zamień swój stary program do obsługi magazynu i sprzedaży na WAPRO Mag, bądź przygotowany do obsługi e-kontroli skarbowej w standardzie JPK i dodatkowo zyskaj 30% w formie rabatu. W komplecie dostaniesz moduł obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), bezpłatne aktualizacje oraz telefoniczną pomoc techniczną aż do końca września 2017.

Dodatkowo możesz uzyskać :
– sklep internetowy abStore już od 99 zł miesięcznie!
– dostęp do usługi iBusiness – GRATIS!

Zapraszamy !

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji „e-Kontrola” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  2. Promocja rozpoczyna się 1.04.2017 i trwa do 30.04.2017
  3. W ramach promocji nowy klient (czyli taki, którego numer NIP nie widnieje w bazie danych WAPRO ERP) ma prawo do zakupu licencji głównej programu WAPRO Mag w dowolnym wariancie oraz dowolnej liczby stanowisk dodatkowych. Na w/w zakupy klient otrzyma rabat w wysokości 30% (można go użyć tylko raz i tylko w jednej transakcji).
  4. Podstawą do uzyskania rabatu jest dokumentacja licencji lub dowód zakupu (ew. aktualizacji) oprogramowania innej marki, o przeznaczeniu funkcjonalnym podobnym do programu WAPRO Mag.
  5. Promocję można łączyć tylko z promocjami: „Używaj bezpłatnie iBusiness!”, oraz „Gwarancja bezpłatnej aktualizacji”.
  6. Promocja dostępna jest na terenie całego kraju w Sieci Sprzedaży DHO oraz bezpośrednio w Dziale Handlowym DHO lub Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.
  7. Warunkiem uzyskania rabatu jest zawarcie informacji o chęci skorzystania z promocji „e-Kontrola” podczas składania zamówienia.
  8. Organizator Asseco Business Solutions zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
  9. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.