Premiera mTalent Koncentracja i pamięć


Szanowni Państwo,

Dom Handlowy Oprogramowania jako dystrybutor Learnetic z przyjemnością informujemy, iż już we wrześniu odbędzie się premiera programu z serii mTalent Koncentracja i pamięć!!

mTalent, czyli najnowocześniejsza seria programów wspierających terapię, poszerza się o nadchodzący program odpowiadający kolejnym obszarom terapii. W tym roku swoją premierę będzie miała nowa pozycja z tej serii.

mTalent Koncentracja i pamięć to zestaw interaktywnych ćwiczeń stymulujących funkcje poznawcze, a także usprawniających spostrzeganie, pamięć i koncentrację uwagi. Program świetnie sprawdza się do pracy z dziećmi z dezintegracją sensoryczną, z dysleksją lub ryzykiem dysleksji, a także z dziećmi nadpobudliwymi psychoruchowo (ADD, ADHD), mającymi kłopoty z koncentracją i koordynacją wzrokowo-ruchową. Materiał w programie podzielony został na dwa obszary trudności – osobne ćwiczenia dla dzieci (powyżej 5 lat) oraz dla starszych uczniów i młodzieży (powyżej 11-go roku życia).

W programie użytkownik znajdzie prawie 700 ekranów interaktywnych, karty pracy, a także dodatkowe materiały, takie jak pomoce tradycyjne, drukowalne karty i poradnik metodyczny.

Nowe programy z serii mTalent pojawią się w sprzedaży już we wrześniu tego roku.

Przypominamy, że te oraz pozostałe programy z serii mTalent można zakupić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2020-2024. Więcej informacji i gotowe wnioski na stronie https://blog.dho.com.pl/jak-wypelnic-i-zlozyc-wniosek-o-dofinansowanie-aktywna-tablica-2021/.

Program dostępny od września u nas w sklepie:

https://swiatprogramow.pl/mtalent-koncentracja-i-pamiec.html

Zapraszamy!